OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Niedziela III okresu zwykłego - 25  I  2015 r.

1.   Zapraszamy dziś parafian i pielgrzymów do Sanktuarium na Pólku na mszę św. o godz. 15.00. W liturgię mszy św. włączy się Orkiestra Dęta „DON BOSCO” z Marszałek. Po Eucharystii zapraszamy na koncert kolęd w jej wykonaniu.

2. W poniedziałek i wtorek msze św. koncelebrowane o godz. 7.30.

3. Kancelaria parafialna w poniedziałek i wtorek czynna pół godziny po mszy św. o 7.30.

4.  W poniedziałek wizyta duszpasterska w naszych rodzinach wg. planu. (od godz. 15.00  1 - ul. Kacza, 2 – ul. Ks. Prałata Jana Ćwiejkowskiego i ul. Wiosenna).

5. W środę zapraszamy na mszę św. wieczorną i Nowennę do Matki Bożej Pólkowskiej. W następne dni tygodnia porządek mszy sprzed kolędy (7.30 i 18.00).

6. Kto z parafian nie mógł przyjąć kapłana na kolędzie, a chciałby, aby wizyta duszpasterska się odbyła, prosimy zgłosić się do zakrystii lub biura parafialnego w celu uzgodnienia terminu wizyty.

7. W tym tygodniu w piątek msza św. zbiorowa z  Koronką do Miłosierdzia Bożego za zmarłych. Można zgłaszać osobiste intencje.

8. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca będziemy modlić się w Sanktuarium o godz. 15.00 w intencji próśb i podziękowań składanych przez pielgrzymów i parafian.

9. Wszyscy ministranci i kandydaci przyjdą w środę na mszę św. wieczorną i Nowennę do Matki Bożej. Po niej obowiązkowa zbiórka.

10. W sobotę na mszy św. wieczornej udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy, aby przynieśli ze sobą świece chrzcielne.

11. Jest do nabycia nowy kwartalnik diecezjalny pt. „Okno Wiary” w cenie 10 zł. Jest ten periodyk redagowany i wydawany przez redakcję „OPIEKUNA” Chętnych prosimy o zapisy, gdyż będzie on dostarczany zależnie od potrzeb wyrażonych przez stałych abonentów.

12. Za tydzień przed kościołem młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na zakony klauzurowe naszej diecezji. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne „Bóg zapłać”.

13. Po śpiewie na zakończenie prosimy do zakrystii dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i kandydatów do sakramentu bierzmowania. Za tydzień na mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy kl. I i II SP.

14. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Stanisław Balcerzak. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie