NIEDZIELA  BOŻEGO MIŁOSIERDZIA -   23.04.2017 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. Dziś święto Miłosierdzia  Bożego. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.

2.  Przed kościołem młodzież zbiera ofiary do puszek dla ofiar wojny i chrześcijan w Syrii.

3. Od 23 do 30.04 Tydzień Miłosierdzia

4. Uroczystość Św. Wojciecha przeniesiona na poniedziałek 24.04.

5. W środę jak zawsze zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Pólkowskiej. Można składać osobiste intencje.

6. W środę po Mszy Św. i nowennie ministranci mają zbiórkę.

7. Dnia 28. 04 ostatni piątek miesiąca zapraszamy na Mszę Św. zbiorową połączoną z koronką do Bożego Miłosierdzia. Osobiste intencje można składać w zakrystii.

8. W sobotę na Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy aby wzięli ze sobą świece chrzcielne.

9. Dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na  daninę diecezjalną i remont ogrodzenia przy parafii od ul. Wiosennej. Prosimy wpisać imię i nazwisko oraz adres.

10. W dzisiejszą  niedzielę Bożego Miłosierdzia po Mszy Św. o godz. 15.00  w Sanktuarium święcenie pojazdów.

11. W środę po wieczornej Eucharystii zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie Akcji Katolickiej.

12. Są  jeszcze wolne miejsca na wyjazd  organizowany przez Akcję Katolicką do Krakowa i Łagiewnik. Wyjazd w dniu 7 i 8 maja. Koszt wyjazdu 150 zł. Zapisy u pana Wojciecha Szuberta.

13. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli ś.p. Teresa Gąszczak i Stanisław Gnitecki. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. …. .

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić następujący nupturienci:

II. Magdalena Nawrocka, zam. Bralin i Bartosz Kula, zam. Skoroszów.

I. Wojciech Tomczyk, zm. Borek Mielęcki i Paulina Grześniak, zm. Słupia pod Kępnem

I. Marzena Joanna Kubica, zam. Mnichowice i Krzysztof Klementowicz, zm. Głuszyna

O przeszkodach proszę powiadomić Kapłanów w biurze parafialnym.