Ogłoszenia Duszpasterskie - NIEDZIELA – XXV-ta w ciągu Roku  24.09.2017

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. W Sanktuarium w dniu dzisiejszym o godz. 15.00 Msza Św. zbiorowa w intencji próśb i podziękowań składanych przez parafian i pielgrzymów podczas odpustu.

2. Wspominamy dziś poświęcenie kościoła Katedralnego.

3. W środę jak zawsze zapraszamy na Nowennę do MB Pólkowskiej, można składać osobiste intencje. Po Mszy Św. ministranci mają zbiórkę.

4. W tym tygodniu 29.09 ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza Św. ZBIOROWA za zmarłych połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego. Można w zakrystii składać intencje własne.

5. W sobotę na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy o przyniesienie na Eucharystię świec chrzcielnych.

6. Za tydzień rozpoczyna się miesiąc różańcowy – październik. Zapraszamy do tej modlitwy. Potrzebuje jej nasza ojczyzna, świat, każda rodzina i każdy z nas.

7. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 do Sanktuarium dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami. Na zakończenie Mszy Św. będzie poświęcenie różańców dla dzieci. Po Eucharystii spotkanie dla rodziców w sprawie uroczystości komunijnej. Obecność obowiązkowa.

8. W przyszłą niedzielę 01. 10,  jak co roku w Chojęcinie Msza Św. o godz. 13.30

9. W Sanktuarium z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 Msza Św. ZBIOROWA. Można składać osobiste intencje.

10. Dnia 07 .X. zapraszamy na Mszę Św. na godz. 11.00 w intencji KŻR i Róż Różańcowych. Po Eucharystii ogólnopolska modlitwa „ RÓŻANIEC do GRANIC” Do tej modlitwy w intencji świata, naszej ojczyzny na zakończenie 100- lecia objawień MB w Fatimie zapraszamy. . Informacje w gablotach i na ulotkach rozdawanych przed kościołem.

11. Zakończenie  zapisów do sakramentu bierzmowania oraz dzieci do I-szej Komunii Św. dzisiaj.

12. Są do nabycia  kalendarze na rok 2018 jako cegiełka na utrzymanie WSD w Kaliszu. Koszt 6,00 zł.

13W czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę Św. młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne. Konieczna obecność.

14. W minionym tygodniu do Domu Ojca odeszli: ś.p. Stanisław Wierdak i Beata Opioła . Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie. … .

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

I. Paweł Zięba, zam. Mnichowice i Agata, Weronika Stryjakiewicz, zam. Lisiny