NIEDZIELA  - XI-ta Okresu Zwykłego   17.06.2018 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. W czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Św. W niedzielę w Sanktuarium o godz. 14.45.

2. W środę jak co tydzień zapraszamy na Nowennę do MB Pólkowskiej. Można składać intencje własne.

3. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy Św. i nabożeństwie.

4. Dziś odpust w parafii Turkowy  . Suma odpustowa o godz. 12.00

5. Msza Św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego w czwartek w Sanktuarium o godz. 16.30.

6. 24.06 uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

7. 23.06 – Dzień Ojca

8. Akcja Katolicka z naszej parafii organizuje wyjazd dzieci do Kalisza. Zapisy na wyjazd  u Pani Marii Rabiega    ( informacje podane w gablocie ) Podczas wyjazdu czeka dzieci wiele atrakcji związanych z historią Polski.

9. Z prośbą wsparcia wyjazdu na wakacje dzieci niepełnosprawnych zgłosiło się Stowarzyszenie OŁÓWEK. Jeżeli ktoś z parafian chciałby pomóc zorganizować to przedsięwzięcie ,  można uczynić to dziś, składając ofiarę do puszek. Zbiórkę przeprowadzają  przedstawiciele Stowarzyszenia.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszła ś.p. Maria Puchała: wieczny odpoczynek racz jej dac Panie … .

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić następujący nupturienci:

II. Kamil, Józef Lenort, zam. par. Nowa Wieś Książęca i Magdalena Konarkowska ,zam. par. Bralin

I. Łukasz,  Jagieniak, zam. par. św. Marcina Kępno i Natalia Droszcz, zam. par. św. Anny Bralin

I. Bartosz Wachowiak, zam. par. Bralin i Natalia Walczak, zam. par. Wrocław

I. Kamil, Antoni Mikoś, zam. par. Laski i Natalia, Anna Kruszelnicka, zam. par. Bralin

Kto wiedziałby o przeszkodach prosimy zgłosić w biurze parafialnym.