NIEDZIELA  IV-ta WIELKANOCNA -   22.04.2018 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1.  Jutro 23.04 -  uroczystość Św. Wojciecha – głównego Patrona Polski.

2. 25.04 święto Św. Marka Ewangelisty.

3. 22.04 to jest dziś Światowy Dzień Modlitw o powołania inauguruje Tydzień Modlitw o powołania.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pólkowskiej. Można składać intencje własne.

5. Po Mszy Św. i nabożeństwie zapraszamy ministrantów na zbiórkę.

6. W tym tygodniu 29.04, przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Uroczystości główne odbywają się w Kaliszu.

7. W piątek ostatni miesiąca zapraszamy na Mszę Św. zbiorową za zmarłych połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia. Można w zakrystii składać intencje własne.

8. W sobotę na wieczornej Eucharystii udzielamy błogosławieństwa dzieciom przeżywającym rocznicę urodzenia i chrztu świętego. Rodziców prosimy, aby na Mszę Św. przynieśli świece chrzcielne.

9. Za tydzień w Sanktuarium o godz. 15.00 Msza Św. w intencji zmarłych wymienianych podczas Pólkowskiej Drogi Krzyżowej.

10. Dzieci i młodzież jak zawsze zapraszamy do zakrystii.

11. Dokonano naprawy dachu na magazynku przy kościele parafialnym i  „bawolego oka” na budynku plebanii. Koszt robocizny i materiałów: 4,500 zł.

12. Prosimy tych rodziców dzieci I-szokomunijnych , którzy nie dostarczyli metryki chrztu, aby jak najszybciej to uczynili. Dotyczy to tych dzieci ,które były chrzczone poza naszą parafią.

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSNKI:

Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić

I. Paweł, Marcin Namysł i Joanna Rybczyńska zam. Bralin

Kto wie o przeszkodach dotyczących w/w prosimy zgłosić w biurze parafialnym.