NIEDZIELA XXII-ga w ciągu roku 28.08.2016 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. Dzisiaj DOŻYNKI DIECEZJALNE w parafii w Liskowie. Na tę uroczystość udaje się delegacja z dekanatu z Domasłowa.

2.  Za tydzień 04.09 Odpust z tytułu Św. Idziego w Domasłowie. Suma o godz. 12.00. Z tej racji msza św. w Mnichowicach będzie w sobotę o godz. 19.00. Pielgrzymka z naszej parafii ma mszę św. o godz. 9.30 .

3. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w środę w Sanktuarium o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami.

4. W środę zapraszamy do Sanktuarium na mszę św. o godz. 18.00 oraz na  Nowennę do MB Pólkowskiej.

5. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź w Mnichowicach od godz. 16.00, w kościele parafialnym w piątek od godz. 16.00 do 17.00 i od 17.30 do 18.00.

6. W piątek o godz. 19.30 zapraszamy na mszę św. młodzież przygotowująca się do bierzmowania, kandydatów do bierzmowania na przyszły rok oraz te osoby, które brały udział w ŚDM.

7. Do Sanktuarium zapraszamy w piątek na comiesięczny APEL MARYJNY – godz. 21.00. Apel prosimy aby przygotowały i prowadziły Róże Różańcowe Rodziców.

8. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny z posługą sakramentalną osób starszych i chorych. Zgłoszenia w zakrystii.

9W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 udzielamy chrztu dzieciom. Katecheza przed chrztem w piątek po Mszy św. wieczornej.

10. Pamiętajmy w naszych modlitwach: 31.08 – Dzień Solidarności i Wolności, 01.09 – modlitwa za ofiary  II wojny światowej.

11. Przyjmujemy zapisy do bierzmowania na 2017 r. oraz do I-szej Komunii Św. Zapisy w zakrystii.

12. Są do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2017, jako cegiełka na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu.

13.  Wystawa poplenerowa  w Sanktuarium  do uroczystości odpustowych z tytułu Narodzenia NMP.

14. Już dziś zapraszamy na uroczystości odpustowe z tytułu Narodzenia NMP do Sanktuarium na Polku. Będą miały one miejsce dnia 11 września 2016 r. Suma odpustowa o godz. 12.00.

15. Z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł ś.p. Henryk Konarkowski. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie… .

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić następujący nupturienci:

I. Tomasz Wiśniewski, zam. Mnichowice i Katarzyna Bujalska, zam. Miłowice.

Kto z wiernych wie o istniejących  przeszkodach dotyczących ww. nupturientów, prosimy zgłosić się do biura parafialnego.