Niedziela XX – ta okresu zwykłego 17.08.2014 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1.    W sobotę na Jasnej Górze w bazylice miała miejsce konsekracja Ks. Bpa Łukasza Buzuna. Dziękujmy Panu Bogu za nowego biskupa pomocniczego i polecajmy Jego osobę i posługę Matce Bożej Pólkowskiej.

2.    24.08 w Sanktuarium dziękczynienie za tegoroczne zbiory – dożynki parafialne o godz. 15.00. Natomiast tegoroczne Diecezjalne Dziękczynienie za żniwa będzie miało miejsce 31.08.2014 r., w parafii pw. św. Stanisława BM w Żerkowie.

3.    Zapraszamy na PIERWSZĄ ROCZNICĘ KORONACJI PAPIESKIEJ WIZERUNKU MATKI BOŻEJ PÓLKOWSKIEJ. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem bpa Łukasza Buzuna będzie miała miejsce 07.09.2014 r. o godz. 12.00. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkich parafian.

4.    W środę po wieczornej mszy św. nowenna do Matki Bożej Pólkowskiej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

5.    Poczyniono wstępne działania w sprawie remontu dzwonów i zegara na wieży kościoła parafialnego. Został przedstawiony wstępny kosztorys remontu.

6.    Jest do nabycia prasa katolicka oraz kalendarze diecezjalne na rok 2015 w cenie 5 zł.

7.    Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Maria Kosik. Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi przedmałżeńskie

Do sakramentu małżeństwa z naszej parafii przygotowują się następujący nupturienci:

I.            Paweł Mateusz Panek, kawaler. zam. Bralin, ul Jodłowa i Żaneta Maria Albert, panna zam, Bralin, ul. 21 Stycznia

I.                   Marcin Marek Boczek, kawaler. zam. Chotynin, i Kamila Lisowska, panna zam. Chojęcin Parcele

II.            Mateusz Wieczorek, kawaler, zam. Bralin, ul. Zielona, i Paulina Anna Walczak, panna zam. Kępno, Osiedle Odrodzenia

Kto z wiernych wiedziałby o istniejących przeszkodach dotyczących ww. nupturientów jest proszony

o zgłoszenie się do biura parafialnego.