NIEDZIELA XXVI-ta w ciągu roku 25.09.2016 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. Dziś na godz. 15.00 do Sanktuarium zapraszamy dzieci mające przystąpić w tym roku szkolnym do I-szej Komunii św. oraz ich rodziców. Po mszy św. odbędzie się spotkanie, w związku z tym obecność obowiązkowa.

2. Zapraszamy na organizowane przez Akcję Katolicką w dniu dzisiejszym ŚWIĘTO LATAWCA. Po mszy św. o godz. 15.00 na Pólkurozpocznie się to coroczna zabawa rodzinna.

3. W ostatni piątek miesiąca msza św. ZBIOROWA połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego. Można do tej modlitwy dołączyć  swoich bliskich zmarłych.

4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, dzieci, młodzież i dorosłych.

5. Za tydzień 02.10 o godz. 15.00  w Sanktuarium MSZA ŚW. ZBIOROWA w intencji próśb i podziękowań składanych przez parafian i pielgrzymów podczas odpustu z tytułu Narodzenia NMP.

6. Jak zawsze w drugi dzień miesiąca 02.10 w niedzielę zapraszamy na APEL MARYJNY na godz. 21.00 do kościoła parafialnego. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.  O przygotowanie i przewodnictwo prosimy Akcję Katolicką.

7. W przyszłym roku w Kościele będziemy przeżywać 100 rocznicę  objawień w FATIMIE. Zachęcamy do modlitwy różańcowej. Jest osiem Róż  Różańcowych Rodziców w parafii. W związku z rocznicą objawień byłoby dobrze, gdyby powstała dziewiąta Róża -  „ Matki Bożej Fatimskiej”.

8. 01.10 pierwsza Sobota miesiąca. Na mszy św. wieczornej o godz. 18.00 udzielamy chrztu dzieciom. Katecheza przed chrztem w piątek po wieczornej eucharystii.

9. Jutro 26.09 w Sanktuarium Dzień Skupienia katechetów naszej Diecezji. Początek o godz. 14.30.

10. W miniony czwartek odbyła się w naszej wspólnocie wizytacja biskupia.  Dziękujemy tym wszystkim osobom, które brały udział w spotkaniach modlitewnych. Ks. Przemkowi dziękuję za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania, dziękuję tym którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości, dziękujemy młodzieży i ich rodzicom.

11. Po zakończeniu mszy św. i śpiewie prosimy do zakrystii młodzież przygotowującą się do bierzmowania.