OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA XXX-ta w ciągu roku 23.10.2016 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl      

1.  Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, dzieci, młodzież i dorosłych.  Dzieci mają swój różaniec o godz. 17.00, dorośli i młodzież  w tygodniu po mszy św. wieczornej czyli ok. godz. 18.30, w sobotę o godz. 17.30, w Sanktuarium o godz. 14.30. W tym tygodniu w piątek zakończenie różańca dla dzieci.

2. Dziś Niedziela Misyjna, początek Tygodnia Misyjnego. Młodzież będzie przed kościołem zbierała do puszek ofiary na misje. Bóg zapłać za ofiarność.

3.  W niedzielę za tydzień, 30 października Rocznica poświęcenia kościoła własnego.

4. W środę jak zawsze zapraszamy na Nowennę do MB Pólkowskiej.  Po mszy św. i nowennie ministranci mają zbiórkę

5. W czwartek zapraszamy na różaniec KŻR. Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej.

 6. W piątek jak co miesiąc zapraszamy na  mszę św. ZBIOROWĄ połączoną z Koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych. Można dołączyć swoich bliskich zmarłych do tej modlitwy. Pamiętając o zmarłych uczymy zachowywać pamięć o nas.

7W sobotę 29.X,  na mszy św. wieczornej udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy, aby przynieśli ze sobą świece chrzcielne.

8. Odbył się konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II. Na mszy św. o godz. 10.00 zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców.

9. Przyjmujemy w godzinach otwarcia kancelarii zapisy intencji mszy św. na rok 2017.  Można również składać kartki z wymieniankami jednorazowymi i rocznymi.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, zadbajmy o groby naszych bliskich oraz o  mogiły tych o których nikt nie pamięta.

11. Po zakończeniu mszy św. i śpiewie prosimy do zakrystii młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz dzieci do I-szej Komunii św.

12. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszła ś.p. Urszula Winiecka. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, ….. „

 

 

 COPYRIGHT ARFOT