NIEDZIELA XVI-ta w ciągu ROKU- ODPUST Św. Anny -  23.07.2017 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1.  Trwają wakacje. Pamiętajmy o praktykach życia chrześcijańskiego: codziennej modlitwieniedzielnej Eucharystii.

2.  Dziś  odpust z tytułu św. Anny patronki parafii. Kazanie wygłosi i modlitwom przewodniczy  Ks. Profesor WSD w Kaliszu Michał Kieling, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie. Suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszamy.

3. Za  sprzątanie kościoła dziękujemy trojgu mieszkańcom Bralina

423. lipca dziś w Sanktuarium o godz. 15.00 Msza Św. zbiorowa za zm. i z wymienianek z odpustu.      06 sierpnia Msza Św. zbiorowa w intencji próśb i podziękowań składanych przez parafian i pielgrzymów podczas odpustu.

5.  Dziś 23 lipca w Sanktuarium o godz. 15.00 modlimy się w intencji kierowców i święcenie pojazdów  z racji św. Krzysztofa.

6.  O godz. 16.00 Msza Św. na Pólku z okazji Dnia Policjanta.

7. W tym tygodniu 26.07 wspomnienie Św. Joachima i Anny rodziców MNP. Pamiętajmy w naszych modlitwach o rodzicach i o rodzicach chrzestnych.

8. W piątek Msza Św. zbiorowa za drogich nam zmarłych połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia. Można składać w zakrystii osobiste intencje.

9. W sobotę na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy aby przynieśli świece chrzcielne.

10. Ks. Przemek przyjmuje zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić następujący nupturienci

II. Andrzej Latosiński, zm. Biadaszki i Aneta Magdalena Michalska, zam. Bralin

I. Mikołaj Matschay, zam. Bralin i Angelika Smaga, zam. Turkowy

I. Paweł Misiak, zam. Bralin i Paulina, Patrycja Grzegorek, zam. Kępno

I. Piotr, Paweł Olech, zam. Rojów i Kinga, Elżbieta Olech, zam. Rojów

I. Mateusz Romanowski, zam. Tabor Mały- Utrata i Ewelina, Katarzyna Rożek, zam. Krążkowy

Kto z wiernych wie o istniejących  przeszkodach dotyczących ww. nupturientów, prosimy zgłosić się do biura parafialnego.