NIEDZIELA – VII-m a Okresu Zwykłego -   19.02.2017 r.

www.parafia.bralin.com.pl;www.polko.bralin.com.pl

1. 22.02 wspominamy Święto Katedry Św. Piotra Apostoła

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Pólkowskiej . Można składać osobiste prośby i podziękowania.

3W środę po Mszy Św. i Nowennie zbiórka ministrantów.

4. W Okresie Wielkiego Postu w naszej parafii będą nauki przedmałżeńskie (w soboty i niedziele). Zapisy w biurze parafialnym.

5. W tym tygodniu w ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Można składać w zakrystii intencje osobiste.

6. W ostatnią sobotę miesiąca na Mszy Św. wieczornej udzielamy błogosławieństwa dzieciom rocznym. Rodziców prosimy, aby przynieśli świece chrzcielne.

7. Po zakończonej Mszy Św. zapraszamy do zakrystii kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św.